Про GoFishing - Ексклюзивні воблери по приємній ціні
15353
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15353,theme-bridge,bridge-core-1.0.5,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,rtwpvs,rtwpvs-squared,rtwpvs-attribute-behavior-blur,rtwpvs-tooltip,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,columns-4,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive,currency-uah

Якщо вам сподобалась ціна та якість приманок GoFishing, найкращий спосіб збільшити вибір воблерів та зберегти можливість купувати їх по хорошій ціні  – це скинути посилання магазину своїм колегам риболовам. Із своєї сторони я обіцяю розширювати асортимент воблерів (січень 2021р. планується 5-6 нових моделей) постійно працювати над їхньою якістю та ретельно випробовувати кожну модель.

Філософія бренду полягає у антирекламі. Мене давно пригнічував той факт що як правило 50-90% ціни товару складає реклама та витрати на просування товару («відкати» торговельним сіткам за розміщення товару на полицях їхніх магазинів, реклама у журналах, виставки, оплата блогерам на ютубі та ін.) І справа в тому що за цю рекламу платить покупець. З іншого боку як повідомити рибаків про народження нового бренду GoFishing, як не залучивши вищезгадані методи? Як я вже писав основний акцент робиться на неперевершену якість приманок за сміхотворною ціною і те, що старання будуть оцінені і кожен поділиться адресом магазину із своїми друзями рибаками.

Здавалося  б все просто. Але на практиці виявляється декілька проблем:

  1. Рибацюги такий народ що недуже охоче діляться своїми «секретними робочими» приманками з іншими конкурентами по хобі ) Тому якщо ви не хочете розказати всім на весь світ про секретний бренд, то принаймні розкажіть най блищим.
  2. Низька ціна. Здавалося б на перший погляд низька ціна – це +, але справа у тім що коли ціна стає «надто» низькою, настільки низькою що людина не очікує що таке може бути, то це підриває довіру до бренду. Я працюю у торгівлі 10 років, і є магістром із товарознавства та комерційної логістики, не раз за свою кар’єру стикався із тим що покупець відмовлявся від купівлі товару через низьку ціну. Варто було підняти ціну на товар у 2 рази і товар продавався. Дехто може спитати – «чому ж це проблема – постав вищу ціну і продвавай воблери». Відповідь проста – якщо я в торгівлі – це певно, найкращий вихід, але я будую бренд, мене не цікавить «зрубати» за 3-5 років бабла і потім переключитись на інший товар \ роботу коли зявляться конкуренти які встановлять нищу ціну. Для мене GoFishing – це перш за все довіра споживача. Я дійсно вірю що продавець і покупець повинні «грати за одну команду»
  3. Воблери із Китаю – багато хто не довіряє товарам із Китаю, вважаючи їх «другим сортом». Що тут сказати… згадайте скільки китайських воблерів було у вашій коробці 10 років тому…. а тепер порахуйте скільки зараз. Думаю зараз суттєво більше. А як на рахунок того що Apple, Samsung та інші відомі компанії виготовляють свій товар у Китаї? Достатньо просто подивитись навколо себе і спробувати віднайти речі які НЕ з Китаю. Також думаю що це вже ні для кого не секрет що Японські бренди воблерів виготовляють свої приманки у піднебесній. При чому ZipBaits про це прямо пише на коробках своїх приманок із приміткою MADE IN CHINA, тоді як інші бренди імпортують товар як «сировину» чіпляють гачки і ліплять клеймо MADE IN JAPAN.

Наступний канал розповсюдження  – це розвиток YOUTUBE каналів: українського та міжнародного:

https://www.youtube.com/channel/UCJKvQhAk3JnYGIxWgsghdDw

https://www.youtube.com/channel/UCd2MEh8V1eMas7SgpSpsAkw

Нажаль часу на все не вистачає, але буду викладати цікаві відео як новачкам так і досвідченим риболовам.

Також ви можете знайти сторінку на FB:

https://www.facebook.com/GoFishing.in.ua/

Зручна група GoFishing у Viber: https://invite.viber.com/?g2=AQBWa6T9eeG7s0vcqhbAF1MLizwsHWSsoigmvF8JZuCtoJl%2BPZTzx6liinlmA4W5 on Viber

Або додавайтесь у вайбер за номером телефону вгорі сторінки.

GoFishing проти будьяких браконєрських методів лову, схвалює принцип «впіймав – відпусти», моя думка – бери стільки риби скільки зможеш зїсти ти і твоя сімя за один раз, відпусти решту – зловиш іншим разом. Ненажерливість – це не добре.

GoFishing – це новостворений бренд товарів для рибної ловлі. Для початку ми зосередились на товарах для ловлі хижої риби, на воблерах. Першою моделю став GoFishing DoomsDay 110sp rattle. Кінець серпня – поч. вересня буде копія Zipbaits Khamsin 70sp – доведена, як кажуть “до розуму”. 10 крутих кольорів, якісні гачки, магнітка та висока точність виконання. Початок жовтня – копія Jackall chuby ssr – ціни будуть близько 70грн.

У нашому магазині ви також можете купити в Україні (доставка за межі України обговорюється окремо) різноманітні товари (здебільшого приманки)  для аматорської та спортивної ловлі хижої риби таких відомих торгових марок як : Pontoon 21, Zipbaits, Jackall, Megabass, DUO, Angler’s republic, Evergreen, RAPALA, IMA, Usami, Keitech, Reins, Lucky John, Intech, Select, Favorite, Okuma. Є широкий асортимент ексклюзивних блешень ручної роботи тернопільських майстрів – оберталок Firuta Lures (Pegas, Butterfly, Hornet) та коливалок – Sagittarius 79  які користуються славою як в Україні так і за її межами. Багато ексклюзивних товарів яких більше ніде не знайти.