Про GoFishing - Ексклюзивні воблери по приємній ціні
15353
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15353,theme-bridge,bridge-core-1.0.5,woocommerce-no-js,rtwpvs,rtwpvs-squared,rtwpvs-attribute-behavior-blur,rtwpvs-tooltip,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,columns-4,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive,currency-uah

GoFishing

GoFishing – це новостворений бренд товарів для рибної ловлі. Для початку ми зосередились на товарах для ловлі хижої риби, на воблерах. Першою моделю став GoFishing DoomsDay 110sp rattle. Кінець серпня – поч. вересня буде копія Zipbaits Khamsin 70sp – доведена, як кажуть “до розуму”. 10 крутих кольорів, якісні гачки, магнітка та висока точність виконання. Початок жовтня – копія Jackall chuby ssr – ціни будуть близько 70грн.

У нашому магазині ви також можете купити в Україні (доставка за межі України обговорюється окремо) різноманітні товари (здебільшого приманки)  для аматорської та спортивної ловлі хижої риби таких відомих торгових марок як : Pontoon 21, Zipbaits, Jackall, Megabass, DUO, Angler’s republic, Evergreen, RAPALA, IMA, Usami, Keitech, Reins, Lucky John, Intech, Select, Favorite, Okuma. Є широкий асортимент ексклюзивних блешень ручної роботи тернопільських майстрів – оберталок Firuta Lures (Pegas, Butterfly, Hornet) та коливалок – Sagittarius 79  які користуються славою як в Україні так і за її межами. Багато ексклюзивних товарів яких більше ніде не знайти.

МІСІЯ

Наша місія зробити якісні приманки доступні кожному рибаку. Ми стираємо питання “купити не дорого чи якісне”? Відтепер із GoFishing ви можете купувати якісні приманки за розумними цінами – це наша місія.